top of page

Co się stanie z BFreak Studio?

Niestety wszystko ma swój koniec. Pomieszczenia gdzie do tej pory było kolorowo znów będą zdobić puste ściany. Niemalże wszystkie palety, farby, rysunki i przede wszystkim wspomnienia zabieram do Anglii. Sierpień to ostatnia chwila, aby zobaczyć to miejsce w pełni jego okazałości póki, prace nie zostały jeszcze sprzedane lub schowane. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się na wizytę. Ale to tylko miejsce... czytaj dalej.

Anchor 1

Co z warsztatami kreatywności? 

W Nysie to koniec. Bardzo dziękuję za wspólną przygodę. To była ogromna przyjemność uczyć Was kreatywnego podejścia do sztuki i cieszę się, że dzięki naszym eksperymentom mogłem też uczyć się od Was. Teraz będę kontynuował wizję moich warsztatów w Newcastle. Dlatego będę bardzo wdzięczny za Wasze rekomendacje. Jeśli nadal chcecie odkrywać swój kreatywny potencjał zapraszam do śledzenia Projektu BFreak na bieżąco.

Anchor 2

Co z niesprzedanymi obrazami? 

Dla wszystkich moich grafik, obrazów i rzeźb w chwili obecnej pozostają dwie opcje: 

1. Będą się kurzyły zamknięte w moim pokoju w Polsce. Może ktoś je zobaczy raz na kilka miesięcy. Przynajmniej będą bezpieczne. Ja za to będę dalej tworzył w Anglii i inspirował kreatywnością. Jeśli moje ambicje choć częściowo się spełnią to wartość tych dzieł będzie rosła, i wkrótce zostaną odkryte na nowo!

 

2. Już dzisiaj możesz "adoptować" swoje ulubione dzieła. Mogą zdobić i dostarczać inspiracji w Twoim domu. Każdego dnia mogą cieszyć oko nie tylko Twoje, ale również twoich najbliższych. Tak jak miałem to w zamiarach, może nawet pobudziłyby Ciebie do kreatywnego działania. Twoja pomoc pozwoliłaby na szybszy rozwój Projektu BFreak i stworzenie następnych ciekawszych dzieł. Tak jak z adopcją pieska czy kotka, te artystyczne pupilki również dadzą Ci mnóstwo szczęścia.

 

Czy jest trzecia opcja? Niestety nie mogę wziąć ich ze sobą do Anglii. Masz pomysł gdzie te wszystkie prace mogłyby być bezpieczne i dostarczać innym inspiracji? Jestem otwarty na propozycje!

Anchor 3

Co dalej z Projektem BFreak?

Projekt BFreak nadal odważnie i ambitnie będzie parł do przodu! Niezależnie od miejsca na świecie, będziemy niezachwianie dążyć do naszej wizji uczynienia świata bardziej kreatywnym. Wraz z naszym zespołem nadal będziemy tworzyć kreatywne kursy, projektować inspirujące grafiki, inspirować na naszych grupach na Facebooku (BFreak Art Group, BFreak Creativity Group). W Newcastle znów będę miał okazję odkrywać kierunek Fine Art z innymi studentami i wspólnie zmieniać świat.

Anchor 4